Noc Muzeów z KSK we Wrocławiu

Noc Muzeów z KSK we Wrocławiu

10 maja 2024 | Źródło: KSK Wrocław / Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Podczas wystawy przy peronie 6 dworca głównego, w godzinach od 20:00 - 00:00 będzie znajdowało się stoisko Poczty Polskiej - w wagonie pocztowym 5G I tu nie lada gratka. Z okazji całego wydarzenia, będzie możliwość nabycia okolicznościowej kartki pocztowej i wysłania jej z odciskiem pamiątkowego datownika. 

 

Noc Muzeów z KSK we Wrocławiu
Fot. KSK we Wrocławiu

 

Na stoisku będą też dostępne inne walory filatelistyczne o tematyce kolejowej.

Przygotowany został projekt arkusika "MojegoZNACZKA", który będzie można zamówić na stoisku oraz za pośrednictwem  Urzędu Pocztowego Wrocław 68 zlokalizowanego przy ul. Małachowskiego 1-9 we Wrocławiu (wyłącznie całe arkusiki). 

 

 

Istnieje możliwość zakupienia poprzez formularz zamówienia dostępny na stronie www.poczta-polska.pl w zakładce "MójZNACZEK - znaczek okazjonalny" lub na stronie www.filatelistyka.poczta-polska.pl w zakładce "MójZNACZEK_Informacje_Formularz zamówienia". Należy przesłać jego skan na adres: up-wroclaw-275775@poczta-polska.pl z dopiskiem w mailu "Zamówienie MójZNACZEK Tabor kolejowy Klubu Sympatyków Kolei we Wrocławiu 1" oraz opłacić usługę zgodnie z obowiązującym cennikiem opublikowanym również na w/w stronach na konto: Poczta Polska S.A. Bank Pocztowy S.A. nr 44 1320 0019 0099 0271 2000 0013. 

Jako tytuł wpłaty należy wpisać "MójZNACZEK Tabor kolejowy Klubu Sympatyków Kolei we Wrocławiu 1 Zamówienie złożone w UP Wrocław 68".